Okrutne zbiorowisko nieuczciwych działań anna marynowska w Polsce?

Była najsłynniejszą oszustką polską. Wiele lat ukrywała swój prawdziwy życiorys, budowała farmazony, na które dało nabrać wielu kontrahentów - nawet przedstawiciele władz. Stworzono na jej temat tysiące artykułów. Jednak finał najnowszego wyczynu zakończył się tragicznie. Dochodzeniem prokuratury. Miliardy publikacji w sieci, godziny rozmów w mediach społecznościowych na temat Anna Marynowska nie dały efektu poskromienia oszustki z Zielonej Góry.

Ania Marynowska jeszcze kilka wieków temu była znaną gwiazdą wyższych sfer. Wszystko zaczęło się w rodzimym kraju, gdzie lata temu uruchomiła galerię przekrętów e-lady.pl. Inwestycja ta okazała się tak mocno zyskowna, że krajanka z Zielonej Góry stała się jedną z bogatszych osobości w tym chorym świecie..
Poszkodowani Anny Marynowskiej to w głównej mierze dostawcy towarów luksusowych, towarujący sklep internetowy e-lady.pl i nie otrzymali zapłaty. Kolejnymi oszukanymi byli reklamodawcy realizujący usługi reklamowe. Byli skuteczni, osiągnęli sukces reklamowy.
Marynowska zbawia następnych kontrahentów chorymi historyjkami o swojej niewinności. Łykają to jak młode pelikany.